Orkidemce ,Seslisohpet,sesli muhabbet,sesli chat
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orkidemce ,Seslisohpet,sesli muhabbet,sesli chat

Orkidemce,Seslichat,Seslisohpet,sesli muhabbet Sesli Chat

GaleriAnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

feyz-al'dan Fikralar

3 posters
YazarMesaj
feyz_al

feyz-al'dan Fikralar Empty
MesajKonu: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:09 pm

Öğretmen orhanın defterine "oğlunuz çok konuşuyor" yazıp eve yollar.

Notu okuyan baba notun altına şunu yazıp gönderir:
"Buda birşeymi siz birde annesini görün"
feyz_al

MesajKonu: Lazın Eczanesi   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:11 pm

Lazın eczanesine eli silahlı, yüzü kadın çoraplı iki soyguncu girmiş ve ellerindeki silahi Laza doğrultup:

- Çabuk kasadaki herşeyi ver !

- Özür dilerim, reçetesiz hiçbirşey vermiyoruz.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:15 pm

Laughing Laughing Laughing

İdam cezalarında mahkum istediği ölüm tarzını seçebiliyormuş. Temel, AIDS ile ölmek istediğini belirtmiş.
https://orkidemce.forumperso.com
feyz_al

MesajKonu: Ohh Beee !!   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:16 pm

Temel, bir gün Afrika'ya gider. Hazır gitmişken bir de deveye bineyim öyle döneyim der.
Neyse deve kiralayan bir yer bulur ve sahibine nasıl sürüldüğünü sorar,
-Oh diyince gider. Ohhhh Ohhh! diyince koştura koştura gitmeye baslar.
Temel sorar:
-Eeee, nasıl duracağım?
-Amin diyince de durur.
Neyse bizim adam biner deveye,
- "oh", der, başlar yavaş yavaş gitmeye.
Neyse, bir süre sonra sıkılır ve
"Ohhhh Ohhhh!" der. Bu sefer deve de koşturmaya başlar.
Temel çok keyiflidir.
Bir yandan koştura koştura giderken bir yandan da çevreyi seyretmektedir.
Tam bu sırada bir bakar karsında bir uçurum. Ne yapacağını şaşırır.
Heyecandan ne söyleyeceğini unutur.
Neyse der bari bir "son dua" okuyayım ve baslar okumaya.
Duasını bitirince "Amin" der ve deve zınk diye durur uçurumun kenarında.
Bizim adam kurtulmanın verdiği rahatlıkla derin bir nefes alır:
-OHHH BEEE! santa santa
feyz_al

MesajKonu: Temel ve Azrail   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 10:22 pm

Azrail temelin yanına gelir ve kardeş vaktin tamam hadi gidelim der.

Temel de uyanık ya yalvarır bana 5 yıl süre ver ondan sonra gel al canımı azrail tamam der temel de kendi kendine pilot olursam beni havada yakalayamaz derken 5yıl sonunda azrail pilot temelin yanına gelir ve vakit doldu gidelim der

temelde şimdi canımı alsan arkada 300 yolcu var onlar ne olacak der

azrail : oglum hepinizi bir araya getirene kadar anam ağladı zaten

Very Happy Very Happy Very Happy
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:17 pm

Gümrük Memuru

Amerikada zencinin biri pasaportunu kaybetmiş, aksilik ya, o gün de türkiye'ye
uçacak.. kara kara düşünürken yolda bi pasaport bulmasın mı.. hemen almış yerden, bi bakmış ki leanardo di caprio'nun pasaportu.. "ne olursa olsun" demiş ve şansını denemeye karar vermiş, çıkarmış leonardo'nun fotoğrafını, kendi fotoğrafını yapıştırmış.. uçmuş Türkiye'ye, atatürk hava limanında görevli gümrük memuru olan Temel'in karşısına geçmiþ.. Temel almış pasaportu, adamın ismine bakmış: "leonardo di caprio", fotoğrafa bakmış, bi zenci, adama bakmış aynı zenci.. bi kaç şaşkın bakıştan sonra öbür masaya seslenmiþ, "Ula Cemal, bu Titanik batmis miydi, yanmis
miydi????"
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:39 pm

Mahkeme Salonu

Bir mahkeme salonu düsünün...Bir davada taniklik etmesi için kürsüye yasli bir teyzeyi çagirirlar.. Kadin yerine oturur ve davalinin avukati kadina yaklasir...
- Bayan Jones.. Beni taniyor musunuz?
Yasli teyze cevap verir:
- Ah evet Bay Williams sizi çocuklugunuzdan beri taniyorum..siz taa o zamanlar bile aileniz için tam bir bas belasiydiniz..sürekli yalan söylüyorsunuz, karinizi komsunuzla aldatiyorsunuz, en yakinim dediginiz insanlarin arkasindan konusuyorsunuz, 2 dolar fazla kazanmak için herkesi satarsiniz... Davalinin avukati basta olmak üzere bütün salon soke olur.. Adam ne yapacagini bilemez bir halde kadina tekrar sorar:
- Peki Bayan Williams,ya karsi tarafin avukatini taniyor musunuz?
Kadin yine cevaplar:
- Elbette taniyorum.. çocuklugunda ona dadilik yapmistim.. Tembel,ödlek ve alkolik adamin tekidir..etrafinda bir tek dostu yoktur ve herkes onun hala geceleri altina kaçirdigini söylüyor..
Yine herkes sokta.. bütün salonu bir ugultu kaplar..
Hakim kürsüye tak tak tak vurup herkesi susturur ve her iki tarafin avukatini da kürsüye cagirir..Ve ikisine de egilmelerini söylerek kulaklarina sunu fisildar...
- Eger bu kadina beni taniyip tanimadigini sorarsaniz ikinizi de harcarim.
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:41 pm

İş Görüşmesi

Adamin biri isbasvurusunda bulunmus. Gorusmeye cagirmisler; gorusme sonuna dogru ortalama bi tip olan adama yonetici sormus;
"Peki beklentilerin ne? seni ne tatmin eder?" Arkadas saymaya baslamis;
"Oncelikli olarak bir araba istiyorum, ayrica su anda bulundugum dairenin kirasi biraz fazla onu da sirketin karsilamasi iyi olur, maas olarak da 2000$ dan asagi calismam..."
yonetici, dinler ve; "Biz sana son model bir Cherokee ve Tarabya'da bi villa verecegiz, ayrica bizim bu pozisyonumuz icin planladigimiz maas 5000$'di" demis.
Bizim elemanin gozleri firlamis; "Saka yapiyorsunuz" demis.
Yonetici yapistirmis; "Önce siz baslattiniz..."

rabbit
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:47 pm

Temel oğlunun yanına gitmiş. ((10 katlı bina tabi))

çıkmış en üste oğlunun yanına nefes nefes içinde kalmış

oğlu:la baba la niye asansöre binmedin

temel: la asansör yedi kişilikti 6 kişi bekledim bekledim gelmedi bende merdivenlerden geldimm...

SmileSmileSmileSmileSmileSmile
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:50 pm

Temel ve avcı arkadasları

temel ile avcı arkadasları ava çıkmışlar yolda da
küçük bir magara görmüşler
- temel demiş:bu magara tilki magarası demiş sonra herkes yere yatmıs ve gerçekten tilki çıkmış temel ve arkadasları sevinmiş sonra birazdaha yolalmıslar sonra karsılarına büyük bir in çıkmış
- temel herkes yere yatsın demiş: avcılar yere yatmış.Temel bu inde ayı var demiş! Sonra ayıyı da vurmuslar daha sonra karsılarına 50 m büyüklügün de bir magara önlerine magara çıkmıış
=temel bunun ne oldugunu söylememis sadece yere yatın demis.Daha sonra FLAŞ FLAŞ temel ve avcı arkadasları 50 metrelik magradan çıkan trenin altın da ezilerek ölmüşler???
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:03 pm

birgün komutan temeli cagirmis
ve demiski? temel islamin sarti kactir die sormus !
temelde 40 komutanim demis .
komutan bir tokat iki tokat derken azi burnu kana bosalmis .
temel cikmis disari
dursuna raslammis
dursun demiski : olum ne oldu sana ?
temel demiski : komutan bana sordu islamin sarti kac dedi bende kirk komutanim dedim
azim burnum kana bosaldi demis !
durdun demiski oglum sen manyakmisin git komutabin elini öp ve deki:özürdilerim komtanim islamin sarti 5 tir de demis .
onun ardindan temel demiski : oglum sen manyak misin adam kirki kabul etmior besi nasil kabul etsin demis .
ZeRo

MesajKonu: Geri: feyz-al'dan Fikralar   feyz-al'dan Fikralar I_icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:05 pm

Temel'in askerlik yaptığı bölükte bir gün Temel'in arkadaşının babası ölür.
Komutanları der bunu alıştıra alıştıra kim söler.
Birden Temel akılarına gelmiş.Temel'i çağırmışlar. Anlatmışlar durumu.
Temel hemen arkadaşı cemali yanına çağırır.
- Ula Cemal Senin Amcan Varmudur?
Vardur.
Dayin Varmudur?
Vardur.
Teyzen Varmudur?
Vardur.
Annen Varmudur?
Vardur.
Baban Varmudur?
Vardur.
Nah Vardur!

Laughing